CzechInvest: Do Česka zavítaly kanadské inovativní firmy, hledaly partnery pro spolupráci

02.12.2018 16:48 | Zprávy

Dvanáct kanadských firem z oblasti informačních technologií, nanotechnologií, automatizace a robotiky, geoprostorových technologií a biotechnologií navštívilo Prahu.

CzechInvest: Do Česka zavítaly kanadské inovativní firmy, hledaly partnery pro spolupráci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest

Setkali se zde se zástupci dvanácti vybraných českých firem a institucí, například výzkumného centra CEITEC, Vysoké školy chemicko-technologické, Českého meteorologického ústavu či firem CheckTerra a Quinta-analytica. Setkání uspořádala agentura CzechInvest ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu, Technologickou agenturou ČR a Německo-kanadským centrem pro inovace a výzkum. Dopoledne spolu účastníci jednali o možnostech vzájemné budoucí spolupráce, například i v rámci výzvy programu podpory aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje DELTA, kterou připravuje Technologická agentura ČR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Jak podle vás Ukrajina ohrožovala Rusko?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Trikolora-Mame-moralni-dilema-787775 A ještě je tak podle vás útok USA ospravedlnitelný nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: Na koleje dnes vyjíždí rychlovlak řady ED 250

13:21 České dráhy: Na koleje dnes vyjíždí rychlovlak řady ED 250

V pondělí 9. března 2026 zahajuje na trati Bohumín – Praha – Bohumín zkušební provoz polský rychlovl…