CzechInvest: Příležitost pro start-upy setkat se s asijskými investory přímo v Singapuru

4. 3. 2018 20:48

Letos pořádá CzechInvest setkání českých strat-upů s možnými investory či obchodními partnery ze Singapuru. Termín pro zaslání přihlášek prodloužil do 26. března 2018.

CzechInvest: Příležitost pro start-upy setkat se s asijskými investory přímo v Singapuru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do Czechinvest
reklama

Vedle samotného setkání, které je příležitostí ucházet se o zahraniční investici či setkat se s potenciálními obchodními partnery a odbornou veřejností, získají účastníci í i z 50 procent hrazené zpáteční letenky pro dvě osoby, z 75 procent hrazené předodletové školení, kde si mohou vylepšit nejen své prezentační dovednosti, a zdarma až 7 hodin individuálního mentoringu.

Singapur je jedním z nejstabilnějších a nejvíce konkurenceschopných trhů na světě a jedním z nejlepších míst pro rozvoj start-upů. Díky příznivým právním a daňovým podmínkám se stal přirozenou základnou pro technologické firmy a investory, kteří usilují o vstup na asijské trhy, především do regionu Jihovýchodní Asie, ale i do Indie a Číny.

Podrobnosti o projektu CzechMatch, včetně přihlášky, najdete zde.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo průmyslu a obchodu: Programy ekonomické migrace pomohly firmám získat kvalifikované zaměstnance ze třetích zemí

10:57 Ministerstvo průmyslu a obchodu: Programy ekonomické migrace pomohly firmám získat kvalifikované zaměstnance ze třetích zemí

Tři vládní programy ekonomické migrace zaměřené na příchod kvalifikovaných zaměstnanců ze třetích ze…