CzechTourism: Česká republika získala ocenění na prestižním veletrhu MITT Moskva

24.03.2019 14:57

Česká republika v konkurenčním prostředí dalších států získala při slavnostním udílení cen na veletrhu MITT Moskva z rukou zástupce veletržní správy ocenění jako „Nejlepší lázeňská destinace“. Ceremoniál proběhl za účasti médií na hlavním podiu v pavilonu 2. Každoročně se udělují ceny také za nejlepší stánky a prezentace.

CzechTourism: Česká republika získala ocenění na prestižním veletrhu MITT Moskva
Foto: CzechTourism
Popisek: Logo Czech Tourism

MITT Moskva se řadí mezi pět nejvýznamnějších světových veletrhů cestovního ruchu. Letošní 26. ročník proběhl v termínu 12. – 14. března. Česká republika se na tomto veletrhu, který je již třetím rokem pouze pro B2B segment prezentovala oficiální expozicí, kde se společně s agenturou CzechTourism na 90 m2 představilo i 17 spoluvystavovatelů, převážně z řad lázeňských subjektů a hotelů.

Nová oficiální expozice ČR návštěvníky upoutala především zavěšeným barevně i prostorově výrazným krystalickým baldachýnem a podsvícenými velkoformátovými fotografiemi. Velký úspěch u návštěvníků měly samozřejmě i ochutnávky českého piva. Návštěvníci se zajímali kromě Prahy především o jednodenní výlety z Prahy, Jižní Moravu a Brno, o Kutnou Horu a v neposlední řadě právě lázeňství.

První den veletrhu navštívil český stánek zástupce velvyslance České republiky Petr Kroužek a II. tajemník Aleš Ottmár, kteří při zahájení veletrhu v expozici přivítali vystavovatele. Pan Petr Kroužek při svém projevu potvrdil stabilní zájem ruských turistů o cesty do ČR.

Veletrhu předcházel Český den, který se konal pro ruské partnery v prostorách české ambasády dne 11. 3. 2019. Akce byla připravena Velvyslanectvím ČR v Moskvě ve spolupráci se zahraničním zastoupením agentury CzechTourism v Moskvě a Českým centrem v Moskvě. Během dopoledne zde proběhly prezentace 17 českých subjektů, zástupců krajů, hotelů a lázní.

Příští ročník veletrhu proběhne od 17. do 19. března 2020 nově na výstavišti Crocus Expo.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: Setkání k systémové podpoře inkluze

22:49 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: Setkání k systémové podpoře inkluze

Další z řady setkání takzvaných individuálních projektů systémových, které jsou hrazeny z evropských…