Od 2. září 2017 DPP zprovozní jednosměrně tramvajovou trať v úseku Albertov – Výtoň – Palackého náměstí – Karlovo náměstí.
Tramvajové linky č. 18 a 24 budou ve směru od centra ze zastávky Moráň vedeny jednosměrným objezdem přes zastávky Albertov, Výtoň a Palackého náměstí na Karlovo náměstí a dále po své trase. V denním provozu bude zavedena nová tramvajová linka č. 34, v nočním provozu linka č. 90. Linka č. 23 bude kvůli přetížení Ječné ulice odkloněna ze své obvyklé trasy. Neprůjezdné bude Nuselské údolí a náhradní autobusová doprava X7 na Albertov nepojede.
Změny tras tramvajových linek (shodné s předchozí etapou výluky):
Linka č. 7 je nadále v úseku Palackého náměstí – Koh-i-noor odkloněna přes zastávky Karlovo náměstí, I. P. Pavlova, Náměstí Míru a Vršovické náměstí.
Linka č. 13 je ve směru od Černokostelecké ze zastávky Čechovo náměstí prodloužena přes zastávky Bohemians a Otakarova do obratiště Vozovna Pankrác, kde je ukončena.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva