Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Česká televize podniká další průlomový krok na poli pilotního projektu HbbTV. Ve zkušebním provozu dnes spouští aplikaci iVysílání v prostředí tzv. hybridní televize. Pořady z internetového archivu se tak dostávají přímo do chytrých televizí s funkcionalitou HbbTV. V této fázi bude ČT sbírat od diváků zpětnou vazbu, která poslouží pro další uvažovaný rozvoj hybridní televize.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?
Na pražský magistrát znovu doputovalo Betlémské světlo, které od skautů převzali primátor Bohuslav S…