Dokud nám dáno, dík za každé ráno… Humor Haliny Pawlowské nově ve vysílání Českého rozhlasu Dvojka

11.01.2016 19:46

Od úterý 12. ledna se mohou posluchači Českého rozhlasu Dvojka těšit na veselé, ale i lehce vážné postřehy oblíbené spisovatelky a scenáristky Haliny Pawlowské. V premiéře zazní každé úterý, čtvrtek a sobotu v pořadu Dobré ráno s Dvojkou v 7:20, v repríze pak v odpoledním vysílání.

Dokud nám dáno, dík za každé ráno… Humor Haliny Pawlowské nově ve vysílání Českého rozhlasu Dvojka
Foto: red
Popisek: Český rozhlas
reklama

V pořadu, který je součástí ranních glos, zpříjemní oblíbená spisovatelka, scenáristka, publicistka a moderátorka Halina Pawlowská ráno posluchačů svým nezaměnitelným humorem a sebeironií.

Těšit se tak mohou na řadu veselých, ale i lehce vážných příběhů o rodině, lásce a hlavně o ženách, které umí žít navzdory všemu nepříjemnému, co je potká. Zkrátka
a dobře na milou, vtipnou, úsměv i životní moudro rozdávající Halinu Pawlowskou, tak jak ji znají nejen díky knižním bestsellerům, ale i zábavným pořadům, včetně těch rozhlasových.

„Práce pro rozhlas mě vždy těšila a pro Dvojku mám zvláštní slabost,“ říká Halina Pawlowská a zároveň doplňuje: „Nestresujte se a pamatujte si, že jestli se máte dobře, může být hůř. A jestli se máte špatně, tak může být ještě hůř. Dokud dýcháte, vnímáte, máte chuť k jídlu a někoho rádi, tak nezbývá, než si blahopřát. Vaše Halina.“

„Domnívám se, že Halina Pawlovská patří na Dvojku neodmyslitelně. Tedy jsem rád, že pro naše vysílání zase začala psát. A že svými texty oslovuje jenom ženy? To vůbec není pravda. I muži mají své dny a v takovém případě se optimizmus Haliny Pawlovské může hodit!“ doplňuje šéfredaktor Českého rozhlasu Dvojka Miroslav Dittrich.

S osobitým humorem Haliny Pawlowské se v minulosti už ale posluchači Dvojky setkali. Například v pořadech Kdo židli má, bydlí, Nostalgické muzeum Ondřeje Suchého nebo Sklípek. 

Seriál glos vysílá Český rozhlas Dvojka každé úterý, čtvrtek a sobotu od 7:20 hodin v pořadu Dobré ráno s Dvojkou, reprízy pak ve stejné dny odpoledne. Více informací o programu a pořadech na webu www.dvojka.rozhlas.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vláda navrhuje konec plastových příborů a brček, hoteliéři budou moci požádat o půjčku se státní zárukou

22:13 Vláda navrhuje konec plastových příborů a brček, hoteliéři budou moci požádat o půjčku se státní zárukou

Od července letošního roku se v České republice nebudou moci vyrábět ani se sem dovážet některé plas…