Důchodové záležitosti si občané z Horažďovicka od září vyřídí již jen na OSSZ v Klatovech nebo v její kanceláři v Sušici

01.08.2015 17:35

Klientům z horažďovického regionu budou moci nadále zajistit plnohodnotné kvalitní služby v důchodových záležitostech Okresní správa sociálního zabezpečení Klatovy (OSSZ) anebo její pracoviště v Sušici. Posledním dnem, kdy občané ve zmíněné lokalitě budou moci využít služeb OSSZ Klatovy přímo v Horažďovicích v kanceláři Městského úřadu, je středa 5. 8. 2015, v době od 8:30 do 14:30 hod.

Důchodové záležitosti si občané z Horažďovicka od září vyřídí již jen na OSSZ v Klatovech nebo v její kanceláři v Sušici
Foto: ČSSZ
Popisek: Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ)
reklama

Oddělení důchodového pojištění OSSZ Klatovy dlouhodobě zajišťovalo služby občanům Horažďovicka jedenkrát v měsíci. V posledních letech se však významně změnilo vyřizování důchodových záležitostí občanů a některé údaje je nutné ověřovat za použití moderních technologií, což je nyní možné buď na pracovišti v Klatovech či v Sušici. Především s ohledem na stoupající technickou náročnost vyřizování důchodů OSSZ Klatovy proto ukončuje poradenské služby, které dlouhá léta poskytovala občanům Horažďovicka v budově tamního Městského úřadu.

Obyvatelé Horažďovicka mají možnost své důchodové záležitosti vyřizovat osobně i telefonicky na OSSZ Klatovy, Kollárova 528, klientské centrum je otevřeno v pondělí a ve středu od 8:00 do 17:00 hod., v úterý a ve čtvrtek od 8:00 do 14:00 hod. Nebo na pracovišti OSSZ v Sušici, Nádražní 1226 (budova Kontaktního pracoviště Úřadu práce ČR), které je klientům k dispozici každé pracovní pondělí od 8:30 do 14:30 hod.

Od konce března 2015 si mohou občané sjednat termín konzultace online prostřednictvím webových stránek ČSSZ na adrese: http://objednani.cssz.cz/. Objednat se ke konzultaci na OSSZ Klatovy lze i telefonicky. Možnost navštívit OSSZ bez předchozího objednání zůstává pochopitelně zachována.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká krajina: Lidé darovali dva miliony na dokončení rezervace divokých koní, k záchraně chybí poslední podpis

15:16 Česká krajina: Lidé darovali dva miliony na dokončení rezervace divokých koní, k záchraně chybí poslední podpis

Dramatický zápas o záchranu rezervace divokých koní v bývalém vojenském prostoru Milovice vrcholí. S…