Duel Jaromíra Soukupa speciál dosahuje vyššího průměrného podílu sledovanosti než Předvolební debaty z produkce ČT

11.10.2017 14:01

Jedna z nejúspěšnějších tuzemských televizních stanic TV Barrandov slaví další úspěch. Předvolební speciál Duel Jaromíra Soukupa, který patří do její vlastní tvorby, válcuje Předvolební debaty České televize. Svědčí o tom průměrný podíl sledovanosti, který je v případě barrandovských politických debat téměř jednou tak velký.

Duel Jaromíra Soukupa speciál dosahuje vyššího průměrného podílu sledovanosti než Předvolební debaty z produkce ČT
Foto: TV Barrandov
Popisek: Jaromír Soukup
reklama

V úterý 10. října odvysílala televize Barrandov politickodiskusní pořad s generálním ředitelem TV Barrandov a předsedou představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromírem Soukupem, jenž přivítal sedm zástupců největších politických stran, ministryni pro místní rozvoj Karlu Šlechtovou, která bude reprezentovat politické hnutí ANO 2011, ministra vnitra Milana Chovance, pověřeného předsedu ČSSD, poslance Ivana Gabala za KDU-ČSL, Vojtěcha Filipa, předsedu KSČM, bývalého ministra zdravotnictví Leoše Hegera z TOP 09, Jana Skopečka z ODS a Tomia Okamuru, předsedu sdružení Svoboda a přímá demokracie.

Exkluzivní živý přenos a výběr hostů měly vliv i na sledovanost. Včerejší díl pořadu Duel Jaromíra Soukupa speciál dosáhl prozatím nejlepšího výsledku od začátku vysílání a zařadil se mezi nejsledovanější formáty dne. Premiérový díl sledovalo v průměru 176 tisíc diváků při podílu 6,6 procenta. Sledovanost se v druhé části pořadu dokonce vyšplhala až na úroveň 258 tisíc diváků. Alespoň tři minuty v kuse vysílání vidělo 441 tisíc diváků. Pro srovnání průměrný podíl sledovanosti všech dílů Duelu Jaromíra Soukupa speciál dosahuje hodnoty 5,4 procenta, zatímco Předvolební debaty na ČT24 si připisují podíl pouze 2,9 procenta.

„Stále zvyšující se počet diváků, kteří sledují Duel Jaromíra Soukupa speciál, jenom dokazuje sílu stanice TV Barrandov. Jsem velmi potěšen, že je to právě naše skupina, která v těchto chvílích, kdy se rozhoduje o budoucnosti a celkovém směřování České republiky, poskytuje našim občanům opravdu nezávislé zpravodajství a politickou debatu bez jakékoli cenzury,“ uvedl Jaromír Soukup.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Akademie věd ČR: Češi vyvinuli přepravní boxy pro kamery vesmírné sondy

17:59 Akademie věd ČR: Češi vyvinuli přepravní boxy pro kamery vesmírné sondy

Jsme ve vesmíru sami? Bylo by zvláštní, kdyby na Zemi existovaly jediné formy života v celém univerz…