Dvojitá vánoční nadílka pro děti z SOS vesniček

23.12.2014 13:01

Vánoční a novoroční čas je v SOS dětských vesničkách časem vánočních besídek se vším, co k tomu patří. Letos dostaly děti v Brně hned dva dárky – tradiční vánoční balíčky a zrenovovaný dům SOS Kotva. Obojí díky pomoci společnosti Kaufland.

Dvojitá vánoční nadílka pro děti z SOS vesniček
Foto: Kaufland
Popisek: Ředitelka SOS DV Brno Marcela Troubilová přebírá vánoční balíčky z rukou vedoucího prodejny Kaufland v Brně – Židenicích pana Vavříka.
reklama

Zástupci společnosti Kaufland nepřijeli na brněnskou besídku s prázdnou. Dětem přivezli balíčky plné sladkých i slaných dobrot, které dostaly děti nejen v brněnské vesničce, ale prostřednictvím pracovníků sdružení SOS dětské vesničky byly postupně rozdány všem dětem, které jsou zapojeny do programů tohoto sdružení.

Před Vánocemi také proběhlo otevření renovovaného domu na půl cesty SOS Kotva v Brně. Jeho posláním je usnadnit mladým lidem z pěstounských rodin či dětských domovů vykročení do samostatného života. Kromě ubytování zde mladí lidé naleznou také aktivní a všestrannou podporu při přebírání plné zodpovědnosti za svůj život.

Rekonstrukce domu SOS Kotva probíhala od září 2014 za významné finanční pomoci společnosti Kaufland, která rekonstrukci podpořila částkou 1 125 000 korun. Za tuto částku byla kromě jiného provedena výměna oken, dveří a tepelných čerpadel, které společně se zateplením budovy přispějí k významnému snížení nákladů na provoz zařízení.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: V simulovaném soudním sporu zvítězili olomoučtí studenti práv

22:11 dTest: V simulovaném soudním sporu zvítězili olomoučtí studenti práv

Spotřebitelská organizace dTest uspořádala druhý ročník soutěže Spotřebitelskoprávní moot court, ve …