FN Hradec Králové: Odběrové centrum COVID-19 upraví na konci roku svou provozní dobu

21.12.2022 19:28 | Tisková zpráva

Odběrové centrum COVID-19 Fakultní nemocnice Hradec Králové, které zajišťuje testování zájemců PCR a antigenními testy, upozorňuje na úpravu provozní doby na konci letošního roku.

FN Hradec Králové: Odběrové centrum COVID-19 upraví na konci roku svou provozní dobu
Foto: fnhk.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Hradec Králové

Centrum, které je nyní v provozu ve vybraných hodinách sedm dní v týdnů, bude zcela uzavřeno 25., 26. prosince a také 1. ledna. Na Štědrý den bude odběrové centrum v provozu od 7:30 do 11:30 hodin.

Informace o provozní době v ostatní dny a také odkazy na rezervační systém k odběru zájemci najdou na https://www.fnhk.cz/pacient-a-jeho-blizci/koronavirus-covid-19/informace-odberoveho-centra-covid-19

Fakultní nemocnice Hradec Králové upozorňuje pacienty s podezřením na COVID-19, že se v případě akutních obtíží mohou obracet na Kliniku urgentní medicíny FN HK či na Kliniku infekčních nemocí FN HK. Odběrové centrum COVID-19 FN HK je umístěno v zadní části areálu nemocnice, funguje jako drive-in, příjezd je ulicí Třebešská, příchod pro pěší je vyznačen od pěší i hlavní vrátnice. 

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Tisková zpráva

PhDr. Pavel Žáček, Ph.D. byl položen dotaz

potíraní dezinformací

Vaše vláda chce neustále bojovat proti dezinformacím, ale zároveň šetříte ve školství. Nemáte dojem, že to nejde dohromady? A co třeba využít peníze na potírání dezinformací a dát je do školství? A co to vlastně ta dezinformace je? Co když se něco jeví jako dezinformace, ale za chvíli se ukáže, že j...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Plzeň: Lvíčata opustila porodní box

22:02 Zoo Plzeň: Lvíčata opustila porodní box

Samice lva berberského, původem ze Zoo Hannover, přivedla 9. srpna na svět další mláďata; 1 samce a …