HZS ČR: Cena redakční rady časopisu 112 letos poprvé

02.02.2019 8:19

Jako jednu z novinek zavedla redakční rada odborného časopisu 112 udílení cen za výjimečný přínos a nadstandardní publikační činnost v daném kalendářním roce.

HZS ČR: Cena redakční rady časopisu 112 letos poprvé
Foto: udalosti112.cz
Popisek: Hasičský záchranný sbor ČR - logo

Za rok 2018 redakční rada odborného časopisu 112 poprvé udělila cenu pplk. Mgr. Jakubu Škodovi z MV-generálního ředitelství HZS ČR, kpt. Ing. Stanislavu Kopeckému z HZS Plzeňského kraje a plk. Ing. Jiřímu Hoškovi z HZS hl. m. Prahy, kteří ve spoluautorství publikovali několik odborných článků týkajících se problematiky zjišťování příčin vzniku požárů. Ocenění si převzali na jednání redakční rady ve Školním a výcvikovém zařízení HZS ČR v Brně dne 28. ledna 2019 z rukou náměstka generálního ředitele plk. doc. JUDr. Františka Vavery, Ph.D., LL.M., a předsedy redakční rady Ing. Lubomíra Peška.

Časopis 112 poskytuje informace z oblasti požární ochrany, činnosti složek integrovaného záchranného systému, problematiky ochrany obyvatelstva a krizového řízení. Je určen především pracovníkům orgánů státní správy a samosprávy a všem právnickým a fyzickým osobám, které působí ve složkách IZS, oblasti požární ochrany, krizového řízení a ochrany obyvatelstva. Vychází jednou měsíčně a je dodáván pouze předplatitelům. Roční  předplatné je 300 Kč. Vydavatelem časopisu je Ministerstvo vnitra-generální ředitelství HZS ČR.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nemocnice Strakonice bude od čtvrtka 30. ledna uzavřena návštěvám

22:49 Nemocnice Strakonice bude od čtvrtka 30. ledna uzavřena návštěvám

Vzhledem ke stoupajícímu trendu výskytu chřipky a dalších respiračních onemocnění ve strakonickém ok…