HZS ČR: Rescue meeting JSDH Zbiroh 2022

08.11.2022 22:30 | Tisková zpráva

O víkendu 8. až 9. října 2022 se uskutečnil ve Školním a výcvikovém zařízení středisko Zbiroh (ŠVZ) první ročník instrukčně metodické zaměstnání (IMZ) ve vyprošťování u dopravních nehod, které bylo určeno pro členy jednotek sboru dobrovolných hasičů obce s předurčeností k provádění záchranných prací při silničních dopravních nehodách.

HZS ČR: Rescue meeting JSDH Zbiroh 2022
Foto: HZS ČR
Popisek: logo Hasičského záchranného sboru České republiky

Koncept IMZ vycházel z dnes již tradiční akce s názvem „Rescue meeting“ (RM), který je pořádán pro instruktory ve vyprošťování z řad HZS ČR na ŠVZ v Brně. I proto tato akce nesla název „ Rescue meeting JSDH Zbiroh 2022“. Víkendový termín byl zvolen proto, že členové JSDH  povětšinou v pracovní dny vykonávají svá civilní zaměstnání a zúčastnit se IMZ v běžném týdnu by pro ně bylo značně komplikované.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

A o co vám teda jde zrušením poplatků?

Stejně je budeme platit zase všichni, i když nepřímo z rozpočtu. A jestli tu jde o kontrolu hospodaření ČT. Proč se neřeší jen ta? Ostatně v tom s vámi souhlasím, že vyřešena měla být už dávno. Ale ani vy jste to neudělali. Nejste ve sněmovně ani ve vládě prvně. Děkuji. Vršková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

6. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

10:11 6. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

Kontrakty motorové nafty se v 6. týdnu roku 2026 obchodovaly za průměrnou cenu 15,33 CZK/litr.