Helena Vondráčková natočila reklamu s kadeřníkem Tomášem Arsovem! Stala se tváří jeho vlasové kosmetiky

21.06.2021 12:46 | Tisková zpráva

Legendární zpěvačka Helena Vondráčková je novou tváří vlasové kosmetiky Tomas Arsov Hair Care. Pro kampaň ji oslovil přímo Tomas Arsov, který rozšiřuje portfolio svého působení na českém trhu.

Helena Vondráčková natočila reklamu s kadeřníkem Tomášem Arsovem! Stala se tváří jeho vlasové kosmetiky
Foto: Agentura MM
Popisek: Helena Vondráčková a Tomáš Arsov

"Motivem této kampaně je ukázat, že Tomas Arsov nejsou jen profesionální kadeřnické služby, ale že se zaměřujeme i na vývoj profesionální vlasové kosmetiky. A nejen to, právě jsme na trh uvedly i parfémy," prozradil Arsov.

Se zpěvačkou Helenou Vondráčkovou v minulosti několikrát spolupracoval a když přemýšlel nad tváří kampaně pro vlasovou kosmetiku, měl ihned jasno. "Helenu jsem si vybral pro její profesionalitu. Těžko bychom v Česku hledali hvězdu na takové úrovni, jako je právě ona. Vybral jsem si ji pro její ženskost a symbol mládí. Má obrovský sex-appeal. Velmi si vážím toho, že moji nabídku přijala. Fotografie i připravené reklamní spoty vypadají nádherně," doplnil.

Vondráčková

"Nabídka jednoho z našich nejlepších vlasových stylistů mne potěšila. Měla jsem možnost se s celou řadou vlasové kosmetiky Tomase Arsova poznat a je úžasná. Reklamní spoty jsem natáčela i na jeho parfémy. Jejich vůně mne okamžitě oslovila," dodala zpěvačka, která se po nafocení kampaně vrátila na hudební scénu. Po úspěšném koncertě v karlínském divadle ji 2. července čeká open air koncert na hradě Křivoklátě.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Zdeněk Nekula byl položen dotaz

Co děláte proti zdražování potravin?

A prosím, buďte konkrétní. Zatím jen sledujete marže a cena potravin dál roste. Navíc, jak zjistím, kdo má jak vysokou marži? Vím, že odmítáte plošná opatření, ale podle mě nepřicházíte z žádnými? Proč třeba aspoň nepomůžete zemědělcům a farmářům, aby nemuseli zdražovat a uživili se? Děkuji za konkr...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM: Poslední pozemek chyběl kupujícímu k sjednocení vlastnictví

22:11 ÚZSVM: Poslední pozemek chyběl kupujícímu k sjednocení vlastnictví

Úřad pro zastupování státu ve věcech v Břeclavi prodal pozemek v Hustopečích u Brna o výměře 13 m2 p…