Helena Vondráčková natočila reklamu s kadeřníkem Tomášem Arsovem! Stala se tváří jeho vlasové kosmetiky

21.06.2021 12:46 | Tisková zpráva

Legendární zpěvačka Helena Vondráčková je novou tváří vlasové kosmetiky Tomas Arsov Hair Care. Pro kampaň ji oslovil přímo Tomas Arsov, který rozšiřuje portfolio svého působení na českém trhu.

Helena Vondráčková natočila reklamu s kadeřníkem Tomášem Arsovem! Stala se tváří jeho vlasové kosmetiky
Foto: Agentura MM
Popisek: Helena Vondráčková a Tomáš Arsov

"Motivem této kampaně je ukázat, že Tomas Arsov nejsou jen profesionální kadeřnické služby, ale že se zaměřujeme i na vývoj profesionální vlasové kosmetiky. A nejen to, právě jsme na trh uvedly i parfémy," prozradil Arsov.

Se zpěvačkou Helenou Vondráčkovou v minulosti několikrát spolupracoval a když přemýšlel nad tváří kampaně pro vlasovou kosmetiku, měl ihned jasno. "Helenu jsem si vybral pro její profesionalitu. Těžko bychom v Česku hledali hvězdu na takové úrovni, jako je právě ona. Vybral jsem si ji pro její ženskost a symbol mládí. Má obrovský sex-appeal. Velmi si vážím toho, že moji nabídku přijala. Fotografie i připravené reklamní spoty vypadají nádherně," doplnil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Proč jste se rozhodl kandidovat na poslední chvíli?

Co vás k tomu přimělo? A proč jste nekandidoval na předsedu? Je vůbec zvláštní, že byl na předsedu jen jeden kandidát, nemyslíte? Nesvědčí to dost o tom, že na tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Teplárny v Prunéřově a Tušimicích v provozu, další se začínají stavět

8:54 ČEZ: Teplárny v Prunéřově a Tušimicích v provozu, další se začínají stavět

ČEZ zachová v Ústeckém kraji centrální zásobování teplem i po konci uhlí.