Helena Vondráčková vyrazí příští rok na sólové turné po Německu! Předtím převezme v Berlíně cenu

04.12.2018 13:10

Mezinárodně nejúspěšnější česká zpěvačka Helena Vondráčková vyrazí po delší době na samostatné sólové turné po Německu! Příští rok vystoupí v šesti městech u našich sousedů.

Helena Vondráčková vyrazí příští rok na sólové turné  po Německu! Předtím převezme v Berlíně cenu
Foto: Agentura MM
Popisek: Helena Vondráčková

„Helena Vondráčková je stále v Německu velmi populární. Kdykoliv se tam v poslední době objevila v některém z televizních pořadů, fanoušci se stále ptali, kdy ji budou moci vidět na samostatných koncertech. A tak Helena po delší době vyrazí na sólové turné po Spolkové republice. Zazní na něm její hity jako Archimedes, Diese Nacht (v češtině Dlouhá noc) Ein Engel der weiss was er will (v češtině Vím málo) nebo novinka Kommt mit ins Märchenland, což je hymna mezinárodního filmového festivalu pohádek Fabulix,“ řekl německý manažer a textař Heleny Vondráčkové Filip Albrecht. „Helena ještě před začátkem turné převezme 13. ledna v Berlíně prestižní hudební cenu Smago Award. A to v rámci jubilejního 20. ročníku této velké události německé hudební scény,“ dodal Albrecht.

„Na turné po Německu se velmi těším a už teď se na něj intenzivně připravuji. Jako hosta jsem si pozvala známou německou skupinu Stimmen der Berge, která se mnou zazpívá směs mých hitů,“ doplnila sama Helena Vondráčková, která nyní finišuje celoroční české turné Helena DNES. To vyvrcholí 8. prosince v Hradci Králové a 14. prosince v pražské Lucerně.