Hrad: Prezident republiky hovořil s veliteli zahraničních misí Armády ČR

21.12.2021 16:01 | Tisková zpráva

Prezident republiky Miloš Zeman v úterý dne 21. prosince 2021 prostřednictvím videospojení hovořil s veliteli vojenských misí Armády České republiky v Mali, na Sinaji, Golanských výšinách a v Litvě.

Hrad: Prezident republiky hovořil s veliteli zahraničních misí Armády ČR
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Prezident republiky se zajímal o aktuální průběh zahraničních misí Armády České republiky. Vojákům popřál krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku 2022.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Proč přijímat něco, co je k ničemu?

Pokud vím, i vy jste jste pak byli proti migračnímu paktu, i když za připojením k němu paradoxně stojíte také vy. I teď tvrdíte, že je nutné ho změnit a vylepšit. Proč by to nemělo jít potom, co ho odmítneme? Nebo v EU to tak funguje, že když něco odmítnete, máte smůlu a můžete jen šoupat nohama?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo zdravotnictví: Mimořádné dodávky vakcín proti žloutence typu A včetně vakcín pro děti

7:14 Ministerstvo zdravotnictví: Mimořádné dodávky vakcín proti žloutence typu A včetně vakcín pro děti

V následujících týdnech dorazí další mimořádné dodávky vakcín proti virové hepatitidě A, následované…