Ivo Lukačovič se opět začíná aktivněji věnovat své společnosti Seznam.cz

07.12.2012 10:27 | Zprávy

Ivo Lukačovič, zakladatel a většinový majitel Seznam.cz, se rozhodl více se věnovat aktivitám společnosti Seznam.cz. Chce být chodu firmy blíže a bude ovlivňovat strategii a fungování služeb společnosti Seznam.cz. Nebude mít žádnou speciální exekutivní roli, Pavel Zima zůstává generálním ředitelem společnosti zodpovědným za chod a fungování společnosti.

Ivo Lukačovič se opět začíná aktivněji věnovat své společnosti Seznam.cz
Foto: Martin Kovář
Popisek: Počítač, internet, klávesnice. Ilustrační foto.

Dlouhodobá práce z domova mi už nevyhovovala a Seznam.cz mi začínal chybět, a proto jsem se rozhodl, že se do něj vrátím, se všemi výhodami, které jako majitel a předseda představenstva mám. Chci se hlavně věnovat našim produktům a předávat své vize dál,“ uvedl Ivo Lukačovič, zakladatel a většinový majitel Seznam.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Vystoupení z EU

Nemyslíte, že když vystoupíme z EU, vedlo by to jen k tomu, že by se rozhodovalo o nás bez nás? Protože na evropském trhu jsme dost závislý.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Dostupnost bydlení? Bez odvahy to nepůjde

11:27 Hospodářská komora: Dostupnost bydlení? Bez odvahy to nepůjde

Pomalé plánování, přebujelá regulace a zdlouhavé povolovací procesy. To jsou hlavní důvody bytové kr…