Jihočeská centrála cestovního ruchu: Projekt 6x5 se vrací po třech letech do jižních Čech

31.07.2023 22:03 | Tisková zpráva

Ukázat to nejlepší z kraje a propagovat turistické oblasti na sociálních sítích. Úspěšný projekt 6x5 se po třech letech vrací do jižních Čech. Šest vybraných tvůrců obsahu, kteří se po pěti dnech střídají v jižních Čechách, takový je koncept projektu, který společně připravila Jihočeská centrála cestovního ruchu a destinační společnost Českobudějovicko - Hlubocko.

Jihočeská centrála cestovního ruchu: Projekt 6x5 se vrací po třech letech do jižních Čech
Foto: JCCR
Popisek: Jihočeská centrála cestovního ruchu - logo

Mezi vybranými tvůrci jsou známé osobnosti, fotografové i hvězdy internetu. Projekt odstartuje 1. srpna a je součástí podzimní kampaně. Projekt 6x5 na druhou navazuje na úspěšný první ročník, který proběhl v jižních Čechách již v roce 2020. Fotografie a videa na kanálech účastníků tehdy oslovily více než 315 tisíc uživatelů sociálních sítí. Se stejným záměrem do toho jdou pořadatelé i letos.

“Formát, kdy se šest tvůrců postupně vystřídá v destinaci, se nám osvědčil. Je to koncept, který v online prostředí strhne mnohem větší pozornost než při jednotlivých návštěvách, protože se celý měsíc něco děje a na sítě přichází velké množství obsahu vytvořeného v jižních Čechách,” popisuje myšlenku ředitel Jihočeské centrály cestovního ruchu Petr Soukup.

Vhodné kandidáty do projektu 6x5 na druhou rekrutovali pořadatelé na základě jejich tvorby a cílového publika. “Vybírali jsme tvůrce tak, abychom oslovili naše cílové skupiny, například rodiny s dětmi nebo mladé páry a nalákali je ještě k letošní letní či podzimní dovolené v jižních Čechách” říká ředitel Turistické oblasti Budějovicko Tomáš Polanský.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Má Macinka páky na to, vás vyřadit ze summitu NATO?

Aspoň vám tím vyhrožuje a už víme, že to není jeho první výhružka vůči vám. Litujete toho, že jste ho jmenovat? Nebo jmenoval byste ho ještě někdy? Snad aspoň s Turkem teď definitivně necouvnete. Držím vám palce.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: Věznice Nové Sedlo mění svou tvář

19:28 Vězeňská služba: Věznice Nové Sedlo mění svou tvář

Věznice Nové Sedlo v?posledních měsících dokončila několik dílčích rekonstrukcí a úprav, které zlepš…