Jihomoravský kraj: Prezident Zeman navštíví v září jižní Moravu

11.08.2020 12:39 | Zprávy

Na oficiální třídenní návštěvu Jihomoravského kraje přijede na začátku září prezident ČR Miloš Zeman společně s manželkou Ivanou.

Jihomoravský kraj: Prezident Zeman navštíví v září jižní Moravu
Foto: kr-jihomoravsky.cz
Popisek: Jihomoravský kraj - logo

Od úterý 1. září do čtvrtka 3. září 2020 má na programu setkání s hejtmanem Bohumilem Šimkem a dalšími představiteli kraje, zahájení školního roku a návštěvu některých obcí, měst a významných jihomoravských společností. Nebude chybět ani setkání s občany na Hodonínsku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Šmírování

Je evidentní, že se EU snaží prosadit to šmírovaná lidí za každou cenu. Zajímá mě, kdo za tím stojí a proč to pořád řeší, když co vím, je většina členských států proti? Nebo vy jste snad pro?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Temelín postupně přechází na nový řídicí systém od Westinghouse

14:59 ČEZ: Temelín postupně přechází na nový řídicí systém od Westinghouse

Důležitou etapu má za sebou modernizace řídicích systémů v Jaderné elektrárně Temelín.