K iÚčtu nově i účetní služby

21.11.2014 16:06

Účetní společnost Direct Accounting, která vyvíjí cloudové účetnictví iÚčto, nově nabízí i komplexní účetní služby. Klienti mohou vedení a zpracování svého účetnictví svěřit účetním profesionálům kompletně či jen jeho část podle svých individuálních potřeb a některé úkony sami provádět v účetní aplikaci iÚčto.

K iÚčtu nově i účetní služby
Foto: Hans Štembera
Popisek: Za tisíc korun si toho v příštím roce budeme moct koupit možná zase míň

„Rozhodli jsme se pro rok 2015 zaměřit na rozšíření poskytovaných služeb, budujeme proto i síť našich partnerů – účetních po celé České republice, kteří pracují s naším softwarem iÚčto,“ říká Petra Vamberová, ředitelka společnosti Direct Accounting.

Klienti si mohou zvolit z několika variant řešení. „Požadavky klientů řešíme vždy individuálně. Nespornou výhodou je, že klient si může vyzkoušet, co mu bude nejvíce vyhovovat. Zda chce od nás kompletní zpracování účetnictví či zda si do iÚčta sám zadává doklady, vystavuje faktury a my na měsíční bázi jeho zadané doklady zkontrolujeme a pokud je plátcem DPH, zpracujeme přiznání i povinné přehledy,“ upřesňuje nabídku služeb Petra Vamberová.

Ceník služeb lze nalézt na webových stránkách iÚčta. Kromě základních služeb jako přiznání k dani z příjmu fyzických i právnických osob, přiznání k DPH, silniční dani či zpracování mezd nabízí společnost také měsíční tarify, které jsou odstupňované dle šíře poskytovaných služeb.

Chytré online účetnictví iÚčto bylo spuštěno v roce 2012 a v současné době má tisíce spokojených uživatelů, kteří se mohou rozhodnout, jaký tarif zvolí. Do 100 dokladů je možné využívat iÚčto zcela bezplatně, stačí pouze registrace. Kromě samotného online účetnictví společnost Direct Accounting s.r.o. nabízí i další služby, jako je daňové poradenství, zpracování mezd, daňového přiznání či samotné vedení a zpracování účetnictví. Více informací lze nalézt na www.iucto.cz.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

HZS: Hromadná dopravní nehoda uzavřela dálnici D5 u Žebráku

10:06 HZS: Hromadná dopravní nehoda uzavřela dálnici D5 u Žebráku

Ve čtvrtek 20. ledna čtvrt hodiny po jedenácté hodině dopoledne přijalo Krajské operační a informačn…