Karel Gott a služební psi v hlavních rolích

14.09.2017 13:11

Po roce opět promují v pražském Motole asistenční psi a již po patnácté je přijdou podpořit známé osobnosti v čele s Karlem Gottem.

Karel Gott a služební psi v hlavních rolích
Foto: Facebook Karla Gotta
Popisek: Karel Gott
reklama

V sobotu 23. září v pražském Motole ve výcvikovém areálu psů spolehlivé veřejně prospěšné organizace s mezinárodní akreditací Helppes proběhne již patnáctý ročník v ČR naprosto ojedinělé veřejné promoce asistenčních, signálních a vodících psů – Super den 2017. Dospělým i dětem se zdravotním postižením bude slavnostně předáno do služby dalších 14 psích pomocníků. Počet předaných psů tak stoupne na již úctyhodných 226 čtyřnohých asistentů.

Pro podporu projektu Pomoc přichází na 4 tlapkách vystoupení a převzetí úlohy patronů psích studentů pro letošní ročník Super dne přislíbili: Marta Kubišová, Bára Nesvadbová, Anička Fialová, Karel Gott, Miro Žbirka, Karel Kahovec a skupina George & Beatovens, Milan Peroutka, Sámer Issa, Viktor Sodoma, skupiny V-Rock, Nasycen ad. V bohatém programu nebudou chybět ani ukázky dovedností asistenčních psů a pro malé, ale i velké návštěvníky, i divadelní představení Sněhurka a 7 trpaslíků s netradičními herci. Celým dnem budou provázet Patricie Solaříková, Mirek Konvalina a Albín Balát. Vstupné na akci je dobrovolné a výtěžek bude použit na podporu klientů neziskové organizace Helppes.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČVUT: Česko získalo projekt evropského hubu pro výzkum dezinformací, posilování digitální gramotnosti a rozvoj fact-checkingových platforem

10:57 ČVUT: Česko získalo projekt evropského hubu pro výzkum dezinformací, posilování digitální gramotnosti a rozvoj fact-checkingových platforem

Středoevropský projekt nazvaný Central European Digital Media Observatory (CEDMO), který uspěl v cel…