Karlovarský kraj: Oslavte s námi výročí založení Československé republiky

16.04.2018 20:48

V letošním roce si připomínáme významné výročí 100 let od založení Československé republiky. Karlovarský kraj u této příležitosti připravil pro své obyvatele velkolepou oslavu.

Karlovarský kraj: Oslavte s námi výročí založení Československé republiky
Foto: Karlovarský kraj
Popisek: Karlovarský kraj, logo.

Akce s bohatým programem se uskuteční 2. června v Amfiteátru Loket. Kromě hudebních vystoupení známých interpretů se můžete těšit na historický jarmark, atrakce pro děti včetně pohádkového představení a mnoho dalšího. Vstupné je zdarma.

Akce začíná v 11 hodin dopoledne. Programem, který poběží skoro až do půlnoci, bude provázet oblíbený televizní moderátor Aleš Háma. „Návštěvníci se mohou těšit na hudební vystoupení známých umělců, která odkazují na doby dávno minulé, jako je například Ondřej Havelka and his Melody Makers nebo Karel Kahovec. K vidění budou také pěvecké a taneční soubory z našeho regionu. Uslyšíte ovšem i interprety s moderním repertoárem, mezi něž patří skvělá slovenská zpěvačka Katarína Knechtová,“ uvedla náměstkyně hejtmanky Karlovarského kraje Daniela Seifertová.

Součástí akce bude rovněž historický jarmark s ukázkou tradičních řemesel a chybět nebudou ani vítězové soutěže Dobrota Karlovarského kraje se svými lahodnými výrobky. „Mysleli jsme samozřejmě i na naše nejmenší, pro které jsme připravili nejrůznější hry, atrakce a pohádkové představení. Vstupné na akci je pro všechny návštěvníky zdarma. Po celý den navíc mají možnost využít slevu 50 procent na prohlídku loketského hradu,“ doplnila Daniela Seifertová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo kultury: Soutěžní sekce festivalu v Les Arcs uvede krátký film Rekonstrukce

16:59 Ministerstvo kultury: Soutěžní sekce festivalu v Les Arcs uvede krátký film Rekonstrukce

Snímek Rekonstrukce byl na festivalu ve francouzském Les Arcs zařazen do soutěžní sekce krátkých fil…