Kia LPG program se 7letou zárukou

04.02.2013 9:08

KIA MOTORS CZECH nabízí nově oficiální přestavbu na LPG pohon včetně plné 7leté záruky. Nabídka platí pro modely cee´d, cee´d SW a Venga s motorizací 1,4 CVVT.

Kia LPG program se 7letou zárukou
Foto: KIA
Popisek: Automobil KIA
reklama

Kia se rozhodla vyjít vstříc požadavkům zákazníků na úspornější provoz vozidla. Nově nabízí prostřednictvím vybraných dealerství přestavbu modelů cee´d, cee´d SW a Venga na pohon LPG. Na vozidlo po přestavbě přitom platí plná záruka ve stejném rozsahu, jako na nepřestavěné vozidlo Kia (7let /150 000 km).

Tomáš Kleissner, ředitel poprodejních služeb KIA MOTORS CZECH, vysvětluje nesporné výhody nového LPG programu Kia: „Jsou zde dva zcela zásadní argumenty, které hovoří pro přestavbu vozu na pohon LPG. Jednak je to úspora až 40% z nákladů na pohonné hmoty, a jednak je to zachování plné záruky na vozidlo.“

„Při zástavbě, kterou provádí odborně vyškolený technik, je umístěna toroidní nádrž v místě rezervy a nedochází tedy ke snížení užitné hodnoty vozu, objem zavazadelníku zůstává nezměněn. Každý motorista pak ocení velký akční rádius, který po přestavbě vzroste až na dvojnásobek.“, vypočítává další přednosti Tomáš Kleissner.

„Podnikatelé a živnostníci budou jistě kvitovat osvobození od silniční daně a také uvítají skutečnost, že zůstatková cena v případě prodeje bude u vozidla s přestavbou na LPG vyšší. A konečně ke snížení provozních nákladů přispívají i výhody benzínového motoru pro jeho konstrukční jednoduchost, rychlé zahřívání a bezproblémový zimní provoz“, uzavírá výčet pozitiv Tomáš Kleissner.

Cena přestavby je 32 000 Kč včetně DPH. „Tato investice se dle kalkulace dodavatele zařízení vrátí majiteli vozu přibližně po ujetí 30 000 km. Další kilometry už šetří vlastní kapsu“, dodává T. Kleissner.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj plánuje rekonstrukci mateřské školy pro zrakově postižené za 26 milionů

22:11 Jihočeský kraj plánuje rekonstrukci mateřské školy pro zrakově postižené za 26 milionů

Komplexní rekonstrukci a modernizaci vnitřních prostor Mateřské školy pro zrakově postižené a speciá…