Kia partnerem filmu 10 pravidel

20.07.2013 9:12

Režisér Karel Janák, tvůrce úspěšných komedií Snowboarďáci a Rafťáci, začne počátkem září natáčet film 10 pravidel, jehož podtitul Jak sbalit holku jednoduše vystihuje hlavní zápletku filmu.

Kia partnerem filmu 10 pravidel
Foto: Kia
Popisek: Kia

Marek, hlavní hrdina nové filmové komedie, je chytrý a milý kluk, ale tak trochu „mimo“ - naprosto zabraný do studií astrofyziky. Jeho největší láskou jsou hvězdy a horoskopy. To se ale změní, když mu jednoho dne zkříží cestu dívka snů. Její přítomnost mu obrátí život zcela naruby. Marek se do ní zamiluje tak beznadějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky. V tento moment vstupují na scénu jeho odhodlaní kamarádi. Rozhodnou se povolat na pomoc a zasvětit do Markových trablů s láskou také jeho otce, vydavatele úspěšných bestsellerů. Společně pak s pomocí nejrůznějších pravidel a zaručených tipů z knih pomáhají Markovi najít cestu k  vysněné dívce. „Fascinují mne ta kvanta příruček a návodů, jak snadno získat jakoukoliv ženu. Jsou to technické plány na něco tak složitého, jako jsou lidské vztahy,“ odpověděl Karel Janák na otázku, proč se rozhodl natočit tuto komedii.

„Příběh filmu 10 pravidel je plný nečekaných zvratů, nedorozumění a komických situací. Myslím, že se v něm najde asi každý z nás,“ říká Martina Jirásková, marketingová ředitelka společnosti KIA MOTORS CZECH, která je jedním z partnerů tohoto filmu.

Představitelky několika menších dívčích rolí vzejdou z veřejného on-line castingu. Kromě příležitosti zahrát si ve filmu s velkými hvězdami dostanou výherkyně ještě jedno překvapení. „Jsem si jistá, že dívky zažijí nevšední okamžiky během natáčení po boku slavných herců. Zároveň jsme pro tři nejúspěšnější finalistky castingu připravili cenu v podobě zapůjčení vozu Kia Rio na celý víkend,“ dodává Jirásková.

Premiéra filmu se plánuje na březen příštího roku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

NPÚ: Den otevřených dveří v domě U Zlatého slunce v Plzni

15:27 NPÚ: Den otevřených dveří v domě U Zlatého slunce v Plzni

Územní odborné pracoviště Národního památkového ústavu v Plzni pořádá 26. října Den otevřených dveří…