Klaudiánova nemocnice: Ambulance ORL se stěhují do nemocnice

24.03.2021 13:30

Klaudiánova nemocnice přestěhovala ambulance oddělení ušní, nosní, krční (ORL) z polikliniky Modrá hvězda do areálu nemocnice.

Klaudiánova nemocnice: Ambulance ORL se stěhují do nemocnice
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Využity byly volné prostory v budově nové interny (na mapě značena jako budova G), kde původně sídlila lékárna. Ta se koncem roku přestěhovala do nových prostor ve spojovací chodbě. ORL ambulance budou poprvé v nových prostorách ordinovat ve středu 24. března.

Anketa

Má být Slavia potrestána za údajné rasistické napadení hráče Glasgow Rangers?

4%
96%
hlasovalo: 10277 lidí

Všechny přestěhované ORL ambulance budou fungovat ve stejném rozsahu, jak jsou pacienti zvyklí. Mění se pouze telefonní kontakty.

Provozní doba ORL ambulance je tedy ve všední dny od 7:30 do 15 hodin (polední přestávka je od 12 do 12:30). Telefon do této ambulance je 326 743 711. Dětská ORL ambulance má telefonní číslo 326 743 712 a provoz je v pondělí a ve středu od 7:30 do 15 hodin (polední přestávka je od 12 do 12:30).

ORL ambulance díky přesunu do areálu nemocnice prošly výraznou modernizací. Jsou vybaveny zcela novými vyšetřovacími křesly a speciálními vyšetřovacími jednotkami pro ORL ambulance. Prostornou čekárnu pacienti najdou přímo u vstupního schodiště do interního pavilonu.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

odvody

Když si začínající podnikatel odloží platby pojištění, ale v podnikání se mu nedaří, tak je stejně bude muset uhradit, nebo ne? A kde je pak nějaká pomoc? Protože ony i minimální zálohy budou díky vaší vládě dost vysoké. Uvědomujete si to? Proč jste vlastně na navýšení přistoupili, hlavně teď když ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo spravedlnosti: Přiznávání náhrady nákladů oprávněných při zastavování tzv. bezvýsledných exekucí

19:15 Ministerstvo spravedlnosti: Přiznávání náhrady nákladů oprávněných při zastavování tzv. bezvýsledných exekucí

Ministerstvo spravedlnosti vydalo nové metodické stanovisko, které se týká problematiky přiznávání n…