Komořanská teplárna podpoří deset projektů. V rozdávání darů bude pokračovat

17. 2. 2017 17:38

V polovině ledna letošního roku bylo ukončeno přijímání žádostí organizací a škol regionu o sponzorský příspěvek. K tomuto datu se sešlo 21 přihlášek od 19 organizací, z toho 8 z oblasti sportu a volného času, 6 z oblasti vzdělávání, 3 z oblasti kultury a 2 z oblasti sociální. Dva projekty se týkaly ochrany životního prostředí.

Komořanská teplárna podpoří deset projektů. V rozdávání darů bude pokračovat
Foto: Archiv UE.
Popisek: Teplárna United Energy.

Rozhodnutí výběrové komise, které organizaci uvolní peněžní dar na její projekt, padlo včera, tj. 15. února. Z došlých žádostí vybrala komořanská teplárna deset nejzajímavějších projektů, mezi které rozdělila 221 000 korun.

Z finančního příspěvku se tak již nyní může radovat například Obecně prospěšná společnost Energie z Meziboří, která obdrží 40 000 korun na úpravu svahů zahrady u objektu v Hornické ulici, Střední škola technická Most, z částky 30 tisíc korun na organizaci mezinárodní soutěže ve svařování „O zlatou kuklu“, BIG BAND Zdenka Tölga, jemuž teplárna věnuje 25 tisíc korun na organizaci seriálu promenádních koncertů u Městského divadla v Mostě v období duben-srpen 2017 nebo město Chomutov, kterému teplárna poskytne 25 tisíc korun na uskutečnění 21. ročníku setkání hornických a hutnických měst a obcí ČR, tzv. Chomutovské krušení.

Díky daru od teplárenských společností bude moci SPŠ A VOŠ v Chomutově (36 tis. Kč) pokračovat v etapovém projektu rekonstrukce laboratoří a dílen. Podporu získají také regionální sportovní kluby, například Cyklistický klub Litvínov (10 tis. Kč), Billiard hockey club Most (15 tis. Kč), oddíl moderní gymnastiky TJ Sokol Horní Jiřetín (10 tis. Kč) nebo Český rybářský svaz (15. tis. Kč).

Druhé kolo přijímání žádostí o dary a sponzoring v daném roce vyhlásí společnost United Energy a Severočeská teplárenská začátkem měsíce března. Aktuální informace sledujte na www.tepelnapohoda.cz, v záložce „…regionu“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: Tmavá čokoláda může obsahovat kadmium

22:21 dTest: Tmavá čokoláda může obsahovat kadmium

Tmavá neboli hořká čokoláda je nejen oblíbená, ale i považována za zdravou. Testy dánské spotřebitel…