Koncern AGROFERT bude i nadále spolupracovat s MÉDEA GROUP

07.06.2014 17:31 | Zprávy

Agentura Médea, a. s. obhájila pozici dodavatele v oblasti plánování a nákupu medií pro koncern AGROFERT.

Koncern AGROFERT bude i nadále spolupracovat s MÉDEA GROUP
Foto: Archiv
Popisek: Médea group - logo

Největší tuzemska mediální agentura Médea a.s. obhájila spolupráci ve výběrovém řízení, v němž se utkala s dalšími třemi renomovanými mediálními agenturami. Médea tak pokračuje v partnerství s řadou společnosti spadajících do koncernu AGROFERT, včetně největších potravinářských firem v ČR, jako jsou Kostelecké uzeniny, Vodňanská drůbež, Penam, Olma, Mlékárna Hlinsko a další.

Koncern AGROFERT sdružuje více než 235 subjektů ze sektoru zemědělství, lesnictví, potravinářství, chemie, obnovitelných zdrojů, pozemní techniky a médií.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Ivan Adamec byl položen dotaz

Co jste udělali pro podnikatele za poslední 4 roky?

Vždyť jste nám spíš uškodili hlavně třeba navýšením minimálních odvodů a zrušily řadu daňových zvýhodnění. Jak jste to jako ODS mohli dopustit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VLS: Děti tvořily, jelen pózoval

22:03 VLS: Děti tvořily, jelen pózoval

Zatímco na Rašínově nábřeží stály desítky kusů vojenské techniky, o pár kroků dál to vonělo dřevem a…