Krajská veterinární správa pro Karlovarský kraj připravila výtvarnou soutěž

30.09.2017 13:29 | Zprávy

Krajská veterinární správa pro Karlovarský kraj u příležitosti 50. výročí vzniku Státní veterinární správy vyhlásila pro děti SOS Dětské vesničky v Karlových Varech výtvarnou soutěž „Svět zvířat“ o nejhezčí obrázek.

Krajská veterinární správa pro Karlovarský kraj připravila výtvarnou soutěž
Foto: Státní veterinární správa
Popisek: Státní veterinární správa

Soutěžní exponáty boudou k vidění ve dnech 5. až 26. října 2017 ve vstupních prostorách Krajské knihovny Karlovy Vary, kde bude možné přímo o jednotlivých obrázcích hlasovat. Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže pak proběhne dne 26. října 2017 od 14:00 hodin v sále Krajské knihovny. Pro nejúspěšnější díla, respektive pro jejich tvůrce je připraveno ocenění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marie Pošarová byl položen dotaz

Energie

Jaký je váš plán, jak zajistit naši energetickou soběstačnost a bezpečnost? Jak podle vás čelit těm výkyvům cen, které jsou opravdu čím dál častější a mají dopady na všechny z nás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Tržby v?kultuře v roce 2024 dosáhly 320 miliard

20:14 ČSÚ: Tržby v?kultuře v roce 2024 dosáhly 320 miliard

Tržby za vlastní výkony v oblasti kultury v roce 2024 meziročně vzrostly o 12 % na 320 miliard korun…