Královéhradecký kraj: Hledá se ředitel či ředitelka protialkoholní záchytné stanice

18.5.2022 8:29 odp. | Tisková zpráva

Královéhradecký kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele či ředitelku protialkoholní záchytné stanice v Hradci Králové. Současný dlouholetý ředitel hodlá na konci roku odejít do penze a pro další chod zařízení je nezbytné najít jeho nástupce. Termín pro podání přihlášky je do 15. 6. 2022 do 12:00.

Královéhradecký kraj: Hledá se ředitel či ředitelka protialkoholní záchytné stanice
Foto: Královéhradecký kraj
Popisek: Královéhradecký kraj, logo.

„Pro vedení naší záchytné stanice hledáme ředitele či ředitelku, který bude současně vedoucím lékařem pro toto zařízení. Současný ředitel MUDr. Vlastimil Kyral odchází do plánovaného starobního důchodu, svou funkci bude vykonávat nejdéle do 31. prosince letošního roku. Chtěl bych panu řediteli poděkovat za jeho dlouholetou službu, kdy krajskou záchytnou stanici výborně vedl," uvedl radní pro zdravotnictví Zdeněk Fink.

Jednou z podmínek pro vykonávání pozice je vysokoškolské vzdělání dosažené absolvováním magisterského studia lékařské fakulty se specializovanou způsobilostí v oboru s některým se základních kmenů: anesteziologickým, dermatovenerologickým, gynekologicko-porodnickým, chirurgickým, interním, kardiochirurgickým, neurochirurgickým, neurologickým, oftalmologickým, ortopedickým, otorinolaryngologickým, pediatrickým, psychiatrickým, urologickým nebo všeobecné praktické lékařství.

Všechny podmínky výběrového řízení jsou ZDE.

Protialkoholní záchytná stanice Královéhradeckého kraje je krajská příspěvková organizace působící na Novém Hradci Králové. Od roku 1993 do června roku 2002 ji zřizovalo město Hradec Králové, poté přešla pod kraj. Záchytná stanice ročně provede více než 1200 vyšetření a přijme zhruba tisíc osob.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Sdělte prosím s kým jste schopni jít při volbách do nějaké/program/ koalice

Úspěch ve volbách/ v politice/ m.j.předpokládá,najít spojence ve stranách, které mají v programu podobné cíle,záměry a metody řešení,jinými slovy k prosazení se u voličů nestačí mít " jenom" pravdu v pohledu jak by se věc mohla lépe řešit,nýbrž přímo čím,jakými změnami lze ukončit současný děsivý úp...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MHMP: Pracoviště registru vozidel na Břevnově bude 13. července mimo provoz

11:54 MHMP: Pracoviště registru vozidel na Břevnově bude 13. července mimo provoz

Magistrát hl. m. Prahy sděluje, že ve středu 13. července 2022 bude pracoviště registru vozidel v Pr…