Lesy ČR: Dalibor Šafařík jmenován ekonomickým ředitelem Lesů České republiky

22.06.2022 17:56 | Tisková zpráva

Na základě výsledku výběrového řízení byl 20. června jmenován ekonomickým ředitelem Lesů České republiky Dalibor Šafařík.

Lesy ČR: Dalibor Šafařík jmenován ekonomickým ředitelem Lesů České republiky
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR

Lesní inženýr s doktorským titulem z Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vedl v letech 2014 až 2020 v moravské metropoli Krajské ředitelství Lesů ČR. Poté až dosud působil na své alma mater jako vedoucí Ústavu lesnické a dřevařské ekonomiky a politiky. „Zásadní je nyní obnova porostů po kalamitě. Proto vnímám jako svůj prioritní úkol vytvořit stabilní systém fondů pro zajištění této obnovy, ale i dalších klíčových aktiv podniku,“ uvedl Šafařík.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Renata Vesecká byl položen dotaz

Jak si můžou být všichni rovni?

To přeci není pravda. Vy máte imunitu, my ne. Já nechápu proč? Hlavně když se vůbec nemusí vztahovat na to, co říkáte třeba ve sněmovně nebo na vaše činy spojené s funkcí politika. Kde je spravedlnost a rovnost? Já ji teda nevidím

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poslanecká sněmovna vypisuje studentskou cenu za nejlepší diplomové práce

7:23 Poslanecká sněmovna vypisuje studentskou cenu za nejlepší diplomové práce

Předseda Poslanecké sněmovny ocení autory nejlepších kvalifikačních prací Cenou Františka Ladislava …