Lesy ČR darovaly nemocnicím vánoční stromky a poděkovaly zdravotníkům za obětavost

10.12.2020 8:35 | Zprávy

Vánoční atmosféru s vůní lesa už v desítkách nemocnic připomínají zdravotníkům i covidovým pacientům na nemocničním lůžku stromky darované Lesy České republiky. Lesníci je rozvážejí do 80 nemocnic, které požádaly o 430 stromků.

Lesy ČR darovaly nemocnicím vánoční stromky a poděkovaly zdravotníkům za obětavost
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR

„Každý projev sounáležitosti a solidarity je teď důležitý,“ řekl generální ředitel Lesů ČR Josef Vojáček počátkem listopadu, když podnik zveřejnil adventní výzvu všem nemocnicím s lůžkovým oddělením pro pacienty s koronavirem. „Jak jinak vyjádřit naše uznání a díky za obětavost než stromky, které i zdarma doručíme,“ dodal Vojáček dnes.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Změna zákona o střetu zájmů

Proč je nutná? V čem je pro nás jako lidi současná podoba špatná? Mám dojem, že se tu opět řeší něco, co nám lidem nepomůže – pokud ano, jak? Spíš se ale podle mě jedná o zákon šití někomu, hlavně premiérovi, na míru.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká národní banka spouští Národní fórum pro platby

19:15 Česká národní banka spouští Národní fórum pro platby

Česká národní banka v úterý zahájila činnost nového Národního fóra pro platby – platformy pro pravid…