Lesy Praha: Pomoci s jarním úklidem v Čimickém háji může každý

07.03.2019 20:38 | Zprávy

Jarní úklid nemusí být jenom nepříjemná povinnost. Vyhnat z bytu nepořádek a umýt okna, aby se jarní slunce dovnitř nebálo nakouknout, to může být velmi uspokojující zážitek.

Lesy Praha: Pomoci s jarním úklidem v Čimickém háji může každý
Foto: Lesy Praha
Popisek: Lesy Praha

Užijte si jej dvojnásob a věnujte očistnou péči kromě vlastní domácnosti taky pražské přírodě. I v pražských lesích se přes zimu nakupilo množství věcí, které tam rozhodně nepatří. A pokud vám příroda kolem vás není lhostejná, můžete se spolu s námi zapojit třeba do tradičního úklidu Čimického háje. Ve spolupráci s naší organizací jej pořádá spolek Vědomý dotek, který jako vždy přivítá všechny pomocníky a dobrovolníky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Smrt

Kdo a komu přesně (píšete že nám) přál smrt? Přát komukoliv smrt mi přijde za hranou a co vím, tak někomu vyhrožovat smrtí je i výhružka, což je protizákonné. Nevím, zda když mu ji přejete, je to to samé. Je nebo není? Prám se i proto, jestli se budete bránit nějak soudně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha podpořila výstavbu dostupného nájemního bydlení

10:29 MHMP: Praha podpořila výstavbu dostupného nájemního bydlení

Hlavní město pokračuje v podpoře projektů dostupného nájemního bydlení v městských částech. V Horníc…