Lesy Praha: Staňte se sponzory nebo adoptivními rodiči Bezobličejíka a dalších zvířat

21.11.2020 15:06

Naše Záchranná stanice hl. m. Prahy pro volně žijící živočichy funguje od roku 2012 a po celou tuto dobu pomáhají její činnost financovat mimo jiné také drobní dárci a sponzoři, kterým není osud volně žijících živočichů v Praze lhostejný.

Lesy Praha: Staňte se sponzory nebo adoptivními rodiči Bezobličejíka a dalších zvířat
Foto: Lesy Praha
Popisek: Lesy Praha
reklama

Právě pro ně a pro všechny další zájemce, kteří by chtěli záchrannou stanici podpořit, jsme na našem webu vytvořili a tento týden spustili novou sekci Sponzorství a adopce, kde najdete přehledně a pohromadě všechny informace o tom, jak můžete na péči o divoká zvířata přispět.

Stanici můžete finančně podpořit dvěma základními způsoby – formou sponzorství a formou adopce jednoho z našich trvale handicapovaných zvířat, která se už nemohou vrátit zpět do volné přírody. Rozdíl mezi těmito formami pomoci je především v tom, že jako sponzor můžete stanici věnovat finanční příspěvek v libovolné výši podle vašich možností a přání. Jako adoptivní rodič naopak zaplatíte již předem stanovenou pevnou částku, která pokrývá část ročních nákladů na krmivo a další péči o dané zvíře. Jako adoptivní rodič si tedy vybíráte ze seznamu zvířat určených k adopci. I jako sponzor ale můžete určit, na co se má váš příspěvek použít. Můžete poslat peníze například na nákup vybavení, jako jsou přepravky, klece, misky, podestýlka a další nezbytnosti, nebo můžete podpořit některý z druhů, jejichž zástupci se do naší stanice nejčastěji dostávají. Zvolit můžete například ježky, veverky, labutě, poštolky, kalouse nebo zajíce.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rosatom: Pandemie neměla vliv na výstavbu nových bloků

16:14 Rosatom: Pandemie neměla vliv na výstavbu nových bloků

V uplynulém roce ruská korporace pro atomovou energii Rosatom uvedla do provozu nové bloky v Rusku i…