Lipenská Ryba už má bydliště, ale stále nemá jméno. PS: Pomůžete?

03.07.2015 10:07

Do Lipna nad Vltavou doputovala Ryba a zalíbilo se jí zde natolik, že se rozhodla zůstat. A také se usmyslela, že bude těšit návštěvníky a vymýšlet spoustu her a dobrodružství pro děti i dospěláky. Než to však všechno propukne, chtěla by Ryba mít jméno. Prosíme Vás tímto o pomoc. Vymýšlet jméno, případně hlasovat pro to, které se vám líbí, můžete až do 14. července. Vymýšlejte, hlasujte a vyhrajte speciální LIPNO CARD s „rybími“ výhodami!

Lipenská Ryba už má bydliště, ale stále nemá jméno. PS: Pomůžete?
Foto: lipno.info
Popisek: Lipenská ryba

Tomu, že to Ryba myslí s Lipnem opravdu vážně, nasvědčují její aktivity připravené pro lipenské návštěvníky už v nejbližší době. Ryba si dělá ambice stát se novým a netradičním lipenským průvodcem a bloggerem, chce pořádat interaktivní soutěže a akce pro děti, ráda by také měla jeden den v roce, který bude na Lipně patřit jen a jen jí… a návštěvníkům. Pro letošní léto vše vyvrcholí na již tradiční lipenské akci LIPNO SPORT FEST, který se bude konat 15. - 23. srpna 2015. Ryba zde bude pokřtěna a zároveň oficiálně představena návštěvníkům a obyvatelům Lipna. „Jsme pyšní na to, že Ryba doplula právě k nám a že se stala patronkou a tváří Lipna,“ uvedl Zdeněk Zídek, starosta Lipna nad Vltavou a doplňuje: „Vzhledem k tomu, že Lipno nad Vltavou je oblíbenou destinací zejména pro rodiny s dětmi a aktivní sportovce, Ryba se zde bude – i se svým vodotryskem - cítit opravdu jako ‚….ve vodě‘.

“ Plastika Ryby je dílem umělkyně Alexandry Koláčkové, která ve svém ateliéru ATELIER vytváří velkoformátové keramické sochy pro veřejné prostory. Její díla zdobí nejen řadu českých parků a dětských hřišť, ale ve svém portfoliu má i mnoho zahraničních destinací. Plastika Ryby byla poprvé vystavena na českobudějovickém náměstí v rámci akce Umění ve městě 2014.

Více o soutěži ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Aukce Paláce Broadway vítěze nepřinesla, ÚZSVM proto osloví stávajícího nájemce

22:54 Aukce Paláce Broadway vítěze nepřinesla, ÚZSVM proto osloví stávajícího nájemce

Dnešní výběrové řízení s elektronickou aukcí s historicky nejvyšší minimální cenou, a to 1 miliarda …