MHMP: V metropoli mají pro rok 2023 nejlepší webové stránky Praha 12 a Praha-Kolovraty

23.04.2023 11:42 | Tisková zpráva

Ceny vítězům jubilejního 25. ročníku krajského kola soutěže Zlatý erb 2023 o nejlepší webové stránky obcí byly ve středu 19. dubna 2023 předány radním hl. m. Prahy Antonínem Klecandou na slavnostním ceremoniálu v Rezidenci primátora hl. m. Prahy. V kategorii nejlepších webových stránek městských částí Praha 1 až 22 zvítězila Praha 12. V kategorii nejlepších webových stránek ostatních městských částí zvítězila Praha-Kolovraty. Utkají se tak o vítězství v celostátním kole.

MHMP: V metropoli mají pro rok 2023 nejlepší webové stránky Praha 12 a Praha-Kolovraty
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova Nové radnice, sídla pražského magistrátu

V rámci soutěže Zlatý erb 2023 se v krajském kole nejlépe umístila se svými webovými stránkami Praha 12. Cenu za druhé místo si převzali zástupci Prahy 16 a na třetím místě skončila Praha 3. Do soutěže se přihlásilo také šest městských částí se samostatnou působností, ze kterých nakonec zvítězila Praha-Kolovraty, druhé místo obsadila Praha-Dolní Počernice, na třetím místě pak skončila Praha-Satalice. Detaily naleznete na stránkách Zlatého erbu.

„Internetové stránky městských částí jsou stále kvalitnější, spolu s tím stoupá i kvalita stránek Portál Pražana. Za velmi užitečnou považuji službu webové rezervace termínu při změně anebo výměně řidičského průkazu,“ říká radní hl. m. Prahy pro oblast školství, sportu a volného času Antonín Klecanda.

Do celostátního kola tedy postupují Praha 12 a Praha–Kolovraty. Diplomy a ceny předal zástupcům městských částí Antonín Klecanda, radní hl. m. Prahy pro oblast školství, sportu a volného času, dále pak ředitel odboru informatických činností Jiří Károly, Tomáš Renčín, předseda spolku Český zavináč, a zástupce hlavního partnera soutěže David Roháček. Vítězové celostátního kola soutěže budou vyhlášeni na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě dne 16. května 2023 v Hradci Králové.

reklama

autor: Tisková zpráva

Odchod do důchodu

Paní Schillerová, přijde mi to, nebo nějak často měníte své názory? Teď tvrdíte, že je pro vás navýšení věku odchodu do důchodu nepřijatelné, ale podle jiných, s tím souhlasili a zrovna vy jste to jako ministryně sama navrhovala - https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/396856-schillerova-chce-zvysi...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Královéhradecký kraj: Rok 2023 byl pro technické služby ve znamení inovací a nových projektů

19:02 Královéhradecký kraj: Rok 2023 byl pro technické služby ve znamení inovací a nových projektů

Komunikace s širší veřejností, digitální mapy, interaktivní hřiště nebo aplikace pro hlášení drobnýc…