MMR: Návod na projektové a finanční řízení projektů z evropských fondů nabídnou semináře v regionech

18.09.2021 16:51 | Tisková zpráva

Ministerstvo pro místní rozvoj na podzim připravilo další sérii oblíbených seminářů, zaměřených na projektové a finanční řízení. Cílem seminářů je podpořit správnou realizaci projektů, spolufinancovaných z fondů EU. Konat se budou v každém krajském městě v termínech od září do prosince 2021.

MMR: Návod na projektové a finanční řízení projektů z evropských fondů nabídnou semináře v regionech
Foto: MMR
Popisek: Ministerstvo pro místní rozvoj, logo

„Další sérií seminářů reagujeme na velký zájem veřejnosti a pozitivní ohlas účastníků, kteří akce navštívili v loňském roce,“ říká Daniela Grabmüllerová, náměstkyně pro řízení Sekce koordinace evropských fondů a mezinárodních vztahů. „Pokud se kdokoli ze zájemců nebude moci seminářů zúčastnit, nabízíme jako alternativu dva díly z našich podcastů, které se tématu finančního a projektového řízení věnují. Najdete je na webu DotaceEU.cz/Podcasty (ZDE). Účast na seminářích ale má velkou výhodu v přímém kontaktu s lektorem,“ dodala Grabmüllerová.

Celkem dvě série seminářů připravují regionální kanceláře Eurocenter a uskuteční se pod lektorským vedením Lukáše Meleckého, vedoucího Katedry mezinárodních ekonomických vztahů Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava. Účastníci seminářů získají přehled o jednotlivých tématech projektového i finančního řízení ve všech jeho fázích. Důležitou součástí semináře budou také praktické ukázky. V závěru seminářů bude prostor pro všechny případné dotazy a náměty.

Účast na akcích je bezplatná. Další informace k jednotlivým seminářům jsou k dispozici na níže uvedených kontaktech pro konkrétní města. Z kapacitních důvodů je nutné se s dostatečným předstihem registrovat.

Termíny a místa konání seminářů Dotace EU a projektové řízení a termíny a místa konání seminářů Dotace EU a finanční řízení ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČHMÚ vydal Souhrnnou zprávu k vyhodnocení tornáda na jihu Moravy

22:20 ČHMÚ vydal Souhrnnou zprávu k vyhodnocení tornáda na jihu Moravy

Český hydrometeorologický ústav vydává zprávu, kterou připravil téměř třicetičlenný tým odborníků. B…