MMR: Užijte si léto s fotografickou soutěží Vyfoť projekt!

22. 6. 2015 16:02

Pátým rokem pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj úspěšnou letní fotografickou soutěž Vyfoť projekt. Zapojte se a vyhrajte některou z hlavních cen jako je mobilní telefon LG G3 nebo vysokopaměťový externí disk. Každý týden až do konce srpna bude navíc probíhat slosování o zajímavé ceny.

MMR: Užijte si léto s fotografickou soutěží Vyfoť projekt!
Foto: mmr.cz
Popisek: Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Úkol soutěžících je jednoduchý – vyfotit projekt, který byl realizován díky podpoře evropských fondů, a fotky nahrát na web soutěže ZDE. Čím více vyfocených projektů, tím větší šance na úspěch.

„Naše soutěž „Vyfoť projekt“ se těší velké oblibě a to nás samozřejmě těší. Podle ohlasů jsou lidé často překvapení, co všechno evropské fondy pomohly financovat a zajistily tak lidem práci nebo lepší služby v jejich regionu. V této soutěži jde především o to, aby si občané uvědomili, kde všude již dotace pomohly,“ uvedla k k soutěži náměstkyně ministryně Olga Letáčková Soutěžit můžete hned ve třech kategoriích – „Nejaktivnější fotograf/ka“, „Foto před a po“ a „Nejtalentovanější fotograf/ka“. Vítěz posledně poslední jmenované kategorie si odnese tu nejhodnotnější cenu – mobilní telefon LG G3. Vítěze kategorií „Foto před a po“ a „Nejtalentovanější fotograf/ka“ vybere odborná porota. Celkové výsledky budou vyhlášeny v září tohoto roku.

Na realizované projekty můžete narazit prakticky na každém kroku.

Díky podpoře z Evropské unie vzniklo na území České republiky od roku 2004 přes 70 000 projektů, je tedy rozhodně co fotit. Na realizované projekty můžete narazit prakticky na každém kroku. Pro inspiraci můžete využít vyhledávání v Mapě projektů.

Pravidla a podrobné informace o soutěži naleznete na webových stránkách. Další informace můžete získat na Facebooku, v Eurocentrech, na bezplatné telefonní lince Eurofon 800 200 200 nebo na online chatu na webu ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Královéhradecký kraj: Sochy svatého Václava a Anežky Přemyslovny míří do Itálie

22:16 Královéhradecký kraj: Sochy svatého Václava a Anežky Přemyslovny míří do Itálie

Studenti Střední průmyslové školy kamenické a sochařské v Hořicích u příležitosti stého výročí samos…