Migrační krize v Evropě a bezpečnost v České republice

04.12.2015 9:46 | Zprávy

V Parkhotelu Praha se uskutečnila odborná konference s názvem „Migrační krize v Evropě a bezpečnost v České republice“, kterou pořádala Česká asociace bezpečnostních manažerů.

Migrační krize v Evropě a bezpečnost v České republice
Foto: policie.cz
Popisek: Policie ČR

Policii České republiky na konferenci zastupoval první náměstek policejního prezidenta.

Účastníky v úvodu přivítal prezident České asociace bezpečnostních manažerů Miroslav Fryšar, který následně požádal o úvodní slovo přítomného ministra vnitra Milana Chovance, na jehož vystoupení plynule navázal ředitel odboru azylové a migrační politiky Ministerstva vnitra Tomáš Haišman.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Rusko a pan Foldyna

Pane Foldyno, Vy jste nikdy neslyšel, jak vznikla Velká Rus, Sovětský svaz, kdo si rozdělil Evropu nejdříve s Hitlerem než SSSR Hitler podrazil? SSSR nás v roce 1968 nenapadl? Rusko si nevynucuje poslušnost sousedů vojenským napadením? Máte vůbec nějaké vzdělání? Nevypadá to tak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HK ČR: Česká energetika potřebuje strategii s důrazem na zajištění energetické bezpečnosti

13:33 HK ČR: Česká energetika potřebuje strategii s důrazem na zajištění energetické bezpečnosti

Klíčové výzvy české energetiky, budoucnost teplárenství bez uhlí, transformace regionálních zdrojů n…