Milka spolu s Šárkou Záhrobskou pomáhaly v Krkonoších

05.10.2012 21:21 | Zprávy

Spolupráce společnosti Kraft Foods a Správy Krkonošského národního parku letos vyvrcholila projektem Milka s jemností k horám.

Milka spolu s  Šárkou Záhrobskou pomáhaly v Krkonoších
Foto: red
Popisek: Kraft Foods

V pátek 5. října v okolí Harrachova pomáhalo téměř 300 dobrovolníků z řad zaměstnanců potravinářské společnosti. Práce brigádníků v čele se Šárkou Záhrobskou tak ušetřila náklady Správy KRNAP v hodnotě převyšující 250 tisíc korun. Generální ředitel Kraft Foods Peter Mueller spolu se Šárkou zároveň zástupcům KRNAP předal šek v hodnotě 200 000 Kč na další jemnou pomoc krkonošské přírodě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Petr Sadovský byl položen dotaz

Co přesně myslíte tou odpovědností?

A jak a koho chcete přimět k odpovědnosti za bitcoinovou kauzu? A konkrétně k Blažkovi, myslíte, že jeho odstoupením se ze všeho vyvinil? Neměl by na něj někdo podat trestní oznámení? Máte to v plánu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Vodní elektrárna Obříství slouží české energetice 30 let

19:28 ČEZ: Vodní elektrárna Obříství slouží české energetice 30 let

Už tři dekády spolehlivě mění proud středního Labe na bezemisní energii malá vodní elektrárna Obříst…