Ministerstvo financí: Závazek zvyšovat učitelům platy na 45 tisíc v roce 2021 platí

16.05.2019 16:05 | Zprávy

Reakce na článek Vláda by měla část výdajů rozpočtu zavázat, zveřejněný dne 16. 5. 2019 v deníku Právo, rubrika Zpravodajství, strana 4

Ministerstvo financí: Závazek zvyšovat učitelům platy na 45 tisíc v roce 2021 platí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo financí

Ministerstvo financí reaguje na mystifikace, které zazněly na jednání rozpočtového výboru dne 15.5.2019 ze strany poslance M. Kalouska. Není pravdou, že vláda předpokládá reálný pokles platů v regionálním školství v letech 2021-2022. Poslanec ke svému tvrzení došel na základě nepřesné práce s dokumenty MF – v tomto případě má jít o „Finanční strategií ČR“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Velezrada

Já rozhodně nesouhlasím s tím, aby se EU změnila ve federaci, ale to, že prezident řekne svůj názor, že by ji preferoval, přeci není žádná velezrada. To nemůže říci svobodně svůj názor? Nebo on snad pro přeměnu podniká nějaká kroky, které mi unikly?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústecký kraj: Kůrovcový kalamitní štáb opět řešil situaci v lesích

20:14 Ústecký kraj: Kůrovcový kalamitní štáb opět řešil situaci v lesích

Krajský úřad Ústeckého kraje hostil osmé jednání Kůrovcového kalamitního štábu. Hlavním bodem setkán…