Ministerstvo průmyslu a obchodu: Co nového v OP PIK? Vyšlo již osmé číslo zpravodaje

03.01.2020 7:33 | Zprávy

Ministerstvo průmyslu a obchodu jako řídící orgán Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost 2014-2020 vydává dvouměsíčník OPIK, který především podnikatele informuje o dění v programu.

Ministerstvo průmyslu a obchodu: Co nového v OP PIK? Vyšlo již osmé číslo zpravodaje
Foto: mpo.cz
Popisek: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR - logo

MPO se snaží informovat veřejnost zejména o nových příležitostech pro získání podpory, o záměrech řídícího orgánu na poli podpory podnikání a přináší další aktuální zprávy týkající se dotační politiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Lukáš Vlček byl položen dotaz

předložte důkaz

na základě čeho a jak jste došel k závěru, že Ukrajina brání Evropu před ruskou agresí. Buďte prosím konkrétní a předložte jasné důkazy, že Rusko plánuje napadnout Evropu. Pokud je nemáte, tak se za tu dezinformaci a strašení omluvte.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Firmy chtějí v roce 2026 zvyšovat mzdy, nejčastěji do pěti procent

11:20 Hospodářská komora: Firmy chtějí v roce 2026 zvyšovat mzdy, nejčastěji do pěti procent

Téměř 70 % zaměstnavatelů plánuje v příštím roce zvýšit mzdy. Nejčastěji půjde o navýšení do 5 %, té…