Ministerstvo spravedlnosti: Reakce na šíření účelových a lživých informací Seznam zprávy

30.03.2023 10:32 | Tisková zpráva

Článek redaktorů A. Jelínkové a L. Valáška “Co ví Blažek…” obsahuje nepravdivé informace, které si navíc v mnoha ohledech navzájem odporují.

Ministerstvo spravedlnosti: Reakce na šíření účelových a lživých informací Seznam zprávy
Foto: justice.cz
Popisek: Ministerstvo spravedlnosti ČR

Skutečností je, že články těchto redaktorů obvykle obsahují nepřesné a zkreslené informace, ale tento článek je již vrcholem účelového zkreslování informací ze strany těchto dvou redaktorů. Pro tentokrát se současně jedná o informace zcela lživé. V této souvislosti vyzýváme šéfredaktora Seznam zprávy, aby věci uvedl na pravou míru a redakce se omluvila za šíření nepravdivých informací, neboť ministr spravedlnosti o žádné takové dokumenty ani informace nežádal a VSZ v Olomouci Radim Daňhel mu tyto ani neposkytl a k tomu doslova uvedl:

„Nejednalo se o nic, co by mohlo jakkoliv ohrozit probíhající trestní řízení, neboť tyto doklady byly již doručeny osobám, proti nimž se trestní řízení v dané době vedlo, i jejich obhájcům a tyto doklady neobsahovaly nic, co by mohlo odhalit jakékoliv plánované úkony či jiné skryté postupy,“ reagoval vrchní žalobce v pondělí.

reklama

autor: PV

nová totalita

Četl jsem zde váš článek i článek o tom, co Strach říkal a je to svatá pravda. Tato vláda se opravdu snaží umlčet a potlačit jakékoliv jiné názory, lidi, kteří je mají často dost nevybíravě nálepkuje. Kam myslíte, že to povede dál? Nastane nová totalita jak tvrdí Babiš? Myslíte, že tento rozjetý vla...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIAMO: Státní podnik a odbory vyhodnotily kolektivní smlouvu za 1. pololetí

22:03 DIAMO: Státní podnik a odbory vyhodnotily kolektivní smlouvu za 1. pololetí

Státní podnik DIAMO a zástupci odborových organizací působících ve státním podniku DIAMO vyhodnotily…