Ministerstvo spravedlnosti uspoří zrekonstruovanou budovou Krajského soudu v Praze ročně milion

02.09.2023 11:27 | Tisková zpráva

V týdnu se uskutečnila slavnostní kolaudace kompletně zrekonstruované administrativní budovy, ve které původně sídlil Obvodní soud pro Prahu 5. Budova byla nově upravena na kanceláře s kompletním zázemím. Rekonstrukce byla navržena tak, aby byl zachován vzhled a stávající hmota objektu.

Ministerstvo spravedlnosti uspoří zrekonstruovanou budovou Krajského soudu v Praze ročně milion
Foto: justice.cz
Popisek: Ministerstvo spravedlnosti ČR

Slavnostní kolaudace se zúčastnili náměstek ministra spravedlnosti Antonín Stanislav, náměstek ministra spravedlnosti Radomír Daňhel a předseda Krajského soudu v Praze Ljubomír Drápal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Nasavrky mají novou Kaštanku

22:31 AOPK ČR: Nasavrky mají novou Kaštanku

Desítky nových kaštanovníků setých byly během podzimu vysázeny v Nasavrkách, které mají tento nádher…