Ministerstvo zahraničí: Konference Leadership & CSR

23.09.2021 11:48 | Tisková zpráva

Ve Velkém sále Ministerstva zahraničních věcí se koná 4. ročník konference Leadership & CSR (Corporate Social Responsibility - společenská odpovědnost firem).

Ministerstvo zahraničí: Konference Leadership & CSR
Foto: Archiv MZV
Popisek: Černínský palác, sídlo Ministerstva zahraničních věcí

Konference zaměřené na lídry českého byznysu a jejich vztah k CSR a udržitelnosti se zúčastní zástupci firem, státní sféry, neziskového a akademického sektoru. V panelu ambasadorů vystoupí velvyslanec Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v ČR, Nizozemského království v ČR a Finské republiky v ČR a nabídnou pohled na udržitelnost v jejich zemích.

Úvodní slovo na konferenci Leadership & CSR pronese náměstek ministra zahraničních věcí Jan Kohout a ředitelka Business Leaders Fora (BLF) Tereza Koucká. BLF pomáhá firmám naplňovat principy společenské odpovědnosti a zavádět udržitelné praktiky do jejich podnikání.

Čeští byznys lídři představí svůj pohled na udržitelnost v CEO panelu, ve kterém vystoupí zástupci firem Home Credit Group, Tierra Verde a Air France KLM Royal Dutch Airlines.

Druhý panel konference - BEST PRACTICES Panel představí konkrétní CSR projekty ve firmách. Inspirovat se bude možné tím, čemu se v této oblasti věnují přední firmy jako Veolia Česká republika, Coca-Cola HBC a EY ČR. Výsledky průzkumu Úspěšný lídr a udržitelnost představí Tomáš Macků z Ipsos. Dojde i na meziroční srovnání s výsledky z let 2018 až 2021.

Třetí panel konference představí mezinárodní pohled na udržitelnost. V panelu Ambasadorů vystoupí Nick Archer - velvyslanec Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v ČR, Daan Huisinga - velvyslanec Nizozemského království v ČR a Jukka Pesola - velvyslanec Finska v ČR.

Více informací o konferenci Leadership & CSR ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hrad: Prezident republiky obdržel přání brzkého uzdravení

10:59 Hrad: Prezident republiky obdržel přání brzkého uzdravení

Prezident republiky Miloš Zeman v těchto dnech obdržel řadu listů od svých zahraničních protějšků s …