Ministerstvo zahraničních věcí: Náměstek Povejšil jednal se svým litevským protějškem

14.04.2019 18:23 | Zprávy

Náměstek ministra zahraničí Martin Povejšil 10. dubna 2019 jednal v Černínském paláci se svým litevským protějškem Dariusem Skusevičiusem o kontrole zbrojení a situaci v Aghánistánu a Černém moři.

Ministerstvo zahraničních věcí: Náměstek Povejšil jednal se svým litevským protějškem
Foto: Archiv MZV
Popisek: Černínský palác, sídlo Ministerstva zahraničních věcí

Náměstci hovořili o budoucí podobě režimu kontroly zbraní po ukončení platnosti smlouvy INF, tím navázali na nedávné zasedání ministrů zahraničních věcí zemí NATO ve Washingtonu. Dále mluvili o aktuálním stavu mírového procesu v Afghánistánu a bezpečnostní situaci v Černém moři. V této souvislosti náměstek Skusevičius ocenil projekt zabezpečeného spojení mezi NATO a Gruzií, jehož je ČR vedoucí zemí. Přislíbil, že litevská strana zváží jeho finanční podporu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

A o co vám teda jde zrušením poplatků?

Stejně je budeme platit zase všichni, i když nepřímo z rozpočtu. A jestli tu jde o kontrolu hospodaření ČT. Proč se neřeší jen ta? Ostatně v tom s vámi souhlasím, že vyřešena měla být už dávno. Ale ani vy jste to neudělali. Nejste ve sněmovně ani ve vládě prvně. Děkuji. Vršková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Jihlava: Jak zvířata v Zoo přežívají zimu

20:16 Zoo Jihlava: Jak zvířata v Zoo přežívají zimu

Zima v zoologické zahradě není „mrtvé období“. Některé druhy zvířat chlad vítají, jiné se s ním vyro…