Ministerstvo zdravotnictví: Novela zákona zpřísňuje postihy za špatnou evidenci léčivých přípravků v lékárně

26.05.2023 22:03 | Tisková zpráva

Vláda schválila návrh zákona, který umožňuje trest v podobě zákazu činnosti a zvyšuje sankci za nevedení evidence léčivých přípravků ze 2 milionů na 20 milionů.

Ministerstvo zdravotnictví: Novela zákona zpřísňuje postihy za špatnou evidenci léčivých přípravků v lékárně
Foto: mzcr.cz
Popisek: Ministerstvo zdravotnictví ČR

Implementuje také do právního řádu ČR evropské nařízení o posílené úloze Evropské agentury pro léčivé přípravky (EMA) při krizovém řízení v oblasti léčivých přípravků a zdravotnických prostředků a připravenosti na krize.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaká je ta vaše taktika, jak zabránit úpadku průmyslu?

A myslíte, že je reálné zabránit tomu, co předvádí EU? Podle mě si dělá stejně co chce, bez ohledu na to, co chce většina občanů EU, protože rozhodují hlavně ti nikým nevolení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NZM: Vyzkoušejte si život v hospodářství na vlastní kůži

22:03 NZM: Vyzkoušejte si život v hospodářství na vlastní kůži

Národní zemědělské muzeum v Praze nabídne návštěvníkům Pražské muzejní noci nevšední zážitkový večer…