Ministerstvo zemědělství: Změna letošní sazby na dojnice

09.12.2016 10:30 | Zprávy

Ministerstvo zemědělství dodatečně upravilo sazbu v rámci dobrovolné podpory vázané na produkci pro sektor dojnic na rok 2016, a to na částku 3 679,92 koruny na velkou dobytčí jednotku (VDJ).

Ministerstvo zemědělství: Změna letošní sazby na dojnice
Foto: mze.cz
Popisek: Ministerstvo zemědělství ČR

Dne 9. listopadu 2016 zveřejnilo Ministerstvo zemědělství na internetových stránkách sazby pro jednotlivé citlivé sektory rostlinné a živočišné výroby podporované v rámci přímých plateb. Následně však z dodatečně provedených kontrol vyplynulo, že počet způsobilých dojnic je vyšší, a tím došlo k přepočítání a změně sazby. Ministerstvo se chovatelům omlouvá za původní nepřesnou informaci o výši sazby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Řada lidí nežije důstojný život, obává se o svou budoucnost a nemá důvěru ve stát

To máte úplnou pravdu, v tom, co tvrdíte, ale co s tím hodláte dělat? Nebo i lépe, proč jste s tím něco neudělali, když jste byli docela dlouho ve vládě? Nebo myslíte, že to před 4 roky byla situace dobrá, že se nám žilo dobře a lidé se nebáli o sovu budoucnost a věřili státu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poslanecká sněmovna: Sněmovní kaple se otevře veřejnosti

7:23 Poslanecká sněmovna: Sněmovní kaple se otevře veřejnosti

V pátek 23. května se v rámci Noci kostelů může veřejnost přijít podívat do sněmovní kaple. Prohlídk…