Vicekancléř označil Českou republiku za hlavního obchodního partnera Rakouska ze zemí střední a východní Evropy a bilaterální hospodářské a obchodní vztahy za velmi dobré a bezproblémové. Oba ministři diskutovali také o energetických otázkách, s důrazem zejména na integraci trhu s plynem a aktuální vývoj v ČR v oblasti jaderné energetiky. K setkání došlo u příležitosti oslav 50. výročí založení Organizace Spojených národů pro průmyslový rozvoj (UNIDO), jichž se ministr Mládek zúčastnil.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

