Multiplex Prague Digital TV upravuje programovou nabídku

09.09.2014 11:29 | Zprávy

V programové nabídce společnosti Prague Digital TV (PDTV), provozovatele Regionálního multiplexu 4. dochází ke změně.

Multiplex Prague Digital TV upravuje programovou nabídku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ovládání od televize

K programové změně dojde dnes 9. 9. 2014 v 15:00 hodin. Od této doby si posluchači rozhlasových programů v Praze i části středních Čech budou moci naladit novou stanici s názvem Český Impuls na 46. kanále (674 MHz), šířený z lokalit Strahov, Ládví a Zelený pruh. Změny obsahu multiplexu se projeví na přijímačích po provedení nového naladění 46. kanálu (674 MHz). Půjde tak o druhou rozhlasovou stanici v této síti.

„Doporučujeme divákům pokud možno zvolit na svém set top boxu či televizoru manuální způsob ladění, protože změny se tak dotknou pouze stanic vysílaných v tomto multiplexu a ostatní zůstanou v přijímačích uloženy beze změny.“ dodává Petr Formánek, jednatel společnosti Prague Digital TV.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Národní zemědělské muzeum Praha se připojuje k Noci betlémů

22:08 Národní zemědělské muzeum Praha se připojuje k Noci betlémů

Papírové betlémy Trnky, Lady nebo Šlitra k vidění po setmění. Noci betlémů upozorňuje na výjimečnou …