NDM: Noc divadel 2017 – speciální zážitek pro návštěvníky

15.11.2017 19:20

Národní divadlo moravskoslezské se již popáté zapojí do celorepublikové akce Noc divadel. Diváci, kteří v tento den navštíví první reprízu činoherní inscenace Paní Bovaryová a muzikál Jesus Christ Superstar, se budou moci po skončení představení setkat s herci a inscenačním týmem.

NDM: Noc divadel 2017 – speciální zážitek pro návštěvníky
Foto: ndm.cz
Popisek: Národní divadlo moravskoslezské
reklama

Noc divadel je součástí mezinárodního projektu European Theatre Night. Za původce myšlenky společného divadelního svátku, která se postupně rozšířila do víc jak desítky evropských zemí, je považováno Dětské divadlo Dubrava, které společně s Divadlem Šibenik uvedlo 25. října 2008 debutovou Noc Kazališta. Česká Noc divadel je díky účasti více jak padesáti tisíců návštěvníků v každém z posledních dvou ročníků největším projektem v rámci Euroepan Theatre Night.

Národní divadlo moravskoslezské si dne 18. listopadu připravilo v rámci Noci divadel bonus pro návštěvníky večerních představení.

Diváci inscenace Jesus Christ Superstar se mohou těšit na debatu s představiteli hlavních rolí a režisérem inscenace Jiřím Nekvasilem za účasti mimořádných hostů. Součástí večera bude také křest CD OSTRAVSKÁ BROADWAY – výběr nejznámějších melodií z toho nejlepšího, co se v Ostravě hrálo a hraje. Nahrávky z CD OSTRAVSKÁ BROADWAY vznikly v průběhu posledních let a byly určeny primárně pro rozhlasový pořad Muzikál expres. Nyní vycházejí i na CD s řadou fotografií a informací.

Také po zhlédnutí inscenace Paní Bovaryová je připraveno pro diváky jedinečné setkání. Uskuteční se za přítomnosti herců ve foyeru Divadla Antonína Dvořáka, který bude prosycen atmosférou francouzských salónů.

Více informací ZDE v sekci NDM EXTRA

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kverulant: Kauzu Diag Human bude vyšetřovat Národní centrála proti organizovanému zločinu

22:25 Kverulant: Kauzu Diag Human bude vyšetřovat Národní centrála proti organizovanému zločinu

Česká republika prohrává v kauze Diag Human jeden spor za druhým. Stát se však stále tváří, že se ni…